سرخط خبرها:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تاکید کرد :
افق روشن رشته های ورزشی در استان سمنان
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در دیدار با رئیس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران گفت : با فراهم بودن زیر ساختهای لازم ، قطعا آینده خوبی را در رشته های مختلف ورزشی انفرادی از جمله تکواندو در استان سمنان شاهد خواهیم بود .
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، حبیب الله خجسته پور ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان روز سه شنبه 26 شهریور در دیدار با پولادگر ، رئیس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی که به میزبانی دفتر وی به انجام رسید ضمن خیر مقدم به پولادگر و قدردانی از تلاش موثر ایشان در ارتقاء رنکینگ فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی در میان کشورهای دنیا گفت : کسب عنوان فدراسیون برتر جهان که نشان از مدیریت خوب جناب آقای پولادگر در راس فدراسیون تکواندو و تلاش و همراهی جامعه تکواندو کشور با وی می باشد را تبریک‌ می گویم .
خجسته پور گفت : ‌ورزش تکواندو با دارا بودن جایگاه در سطح ملی و بین‌المللی و نیز مدال آوری ورزشکاران کشورمان در سطح جهان و المپیک‌ ، توانسته است تا جوانان و نوجوانان زیادی را برای پیوستن به این رشته جذب نماید .
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در ادامه با اشاره به فعالیت ورزشکاران این رشته ورزشی در استان گفت : استان سمنان در رشته های انفرادی توفیقات بیشتری نسبت به رشته های گروهی داشته، فلذا با فراهم بودن زیر ساختهای لازم قطعا آینده خوبی در رشته های مختلف ورزشی انفرادی از جمله تکواندو شاهد خواهیم بود .
خجسته پور اضافه کرد : با توجه به نزدیکی به پایتخت تهران ، تنوع اقلیمی ، وسعت و تنوع آب و هوایی استان سمنان ، آمادگی برگزاری اردو ها و مسابقات ملی را داشته و میتوانیم میزبان خوبی برای علاقمندان به این رشته ورزشی باشیم.
وی تصریح کرد : توسعه ورزش قهرمانی نیازمند مدیریت مطلوب و برنامه ریزی ، توجه به زیرساختها ، ایجاد فضای مناسب ورزشی و توجه به پرورش استعداد ها در رشته های مختلف دارد که امید است در آینده شاهد ارتقا بیشتر جایگاه ورزش استان در سطح کشور باشیم .
خجسته پور همچنین گفت : درخصوص واگذاری سالن ها و اماکن ورزشی به هیئت ها چنانچه منع قانونی وجود نداشته باشد این امر در استان سمنان با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان محقق خواهد شد .
تاریخ:
1399/06/25
تعداد بازدید:
688
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal