سرخط خبرها:
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور انجام شد :
افتتاح شرکت صنعتی گیتی تامین صنعت در سمنان
با حضور بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور شرکت صنعتی گیتی تامین صنعت ، تولید کننده انواع قطعات خودرو افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در سومین برنامه ی کاری خود در دومین روز از سفر به استان سمنان شرکت صنعتی گیتی تامین صنعت در شهرک صنعتی سمنان را افتتاح کرد.
شرکت گیتی تامین صنعت در زمینی به وسعت 4620 متر مربع و زیر بنای 1742 متر مربع در شهرک صنعتی سمنان احداث و با تولید سالانه 4728000دستگاه انواع سنسور خودرو برای مجموعا 87 نفر شغل ایجاد نموده است .
کمبود نقدینگی جهت سرمایه در گردش ، مشکل تامین ارز و گشایش اعتبار و نیز تامین مواد اولیه و نوسانات قیمت ارز و قیمت داخلی از جمله مواردی بود که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر و مدیران این شرکت صنعتی قطعه ساز در استان سمنان بررسی و دستورات لازم جهت رفع مشکلات این مجموعه توسط معاون وزیر کشور صادر شد .
در این بازدید محسن صالحی‌نیا ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و علیرضا شریفی نیا ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان ، بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت‌ کشور را همراهی می کنند.
تاریخ:
1399/06/25
تعداد بازدید:
665
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal