سرخط خبرها:
با هم افزایی و مشارکت فعال استارت آپ های جوان و فعال به فروش و رسته بندی محصولات زنان و خانواده کمک نمائیم .
در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی مطرح گردید.
با هدف افزایش نرخ مشارکت اقتصادی زنان و خانواده در زمان بحران ویروس کووید 19 و توسعه مشاغل خانگی جلسه ای به ریاست مدیرکل امور زنان و خانواده و شرکت های کسب و کار برگزار گردید.

در ابتدای جلسه سرکار خانم شاه­ حسینی مدیرکل محترم دفتر امور زنان و خانواده استانداری ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام اظهار داشتند:

با توجه به شرایط کنونی جامعه و چالش­های پیش­رو به ویژه در بحث کسب و کار خانگی، پیگیری این موضوع در دستور کار دفتر امور زنان و خانواده استانداری قرار گرفته است. در همین راستا تفاهم ­نامه ­ای با شرکت ملی پست استان با هدف تسهیل در معرفی و فروش تولیدات و محصولات خانگی با استفاده از ظرفیت سامانه ­های الکترونیک پست و بخش خصوصی، همچنین توانمندسازی زنان در حوزه کسب و کار دیجیتال داشته ­ایم. ایشان عنوان داشتند؛ باتوجه به اینکه تاکنون هیچ بانک اطلاعات جامعی در زمینه فروش و رسته­ بندی محصولات و تولیدات زنان استان در دست نبوده باعث شده ­است تا کار کمی با سختی پیش برود لکن امیدواریم با هم ­افزایی و مشارکت فعال استارت­ آپ­های جوان و فعال بتوانیم به این مشکل فائق آمده همچنین یکی دیگر از اهداف دفتر که بالا بردن نرخ مشارکت اقتصادی زنان و خانواده­ ها برای برون­ رفت از این بحران بین ­المللی است دست یابیم.

تاریخ:
1399/06/24
تعداد بازدید:
157
منبع:
دفتر زنان و خانواده استانداری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal