سرخط خبرها:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دامغان گفت: طرح یاوران تولید بر هم‌صدایی و هم‌افزایی اجرا و تحقیقات تأکید داشته و در بستر این فضا بهره‌برداران و تولیدکنندگان سود می‌برند.
طرح یاوران تولید بخش کشاورزی بر هم‌صدایی و هم‌افزایی اجرا و تحقیقات تأکید دارد
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دامغان گفت: طرح یاوران تولید بر هم‌صدایی و هم‌افزایی اجرا و تحقیقات تأکید داشته و در بستر این فضا بهره‌برداران و تولیدکنندگان سود می‌برند.به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، محسن طباطبائیان اظهار داشت: طرح یاوران تولید می‌تواند همه مشکلات بخش کشاورزی را بررسی و برای آن طرح و ایده عملیاتی ارائه کند.
وی با بیان اینکه طرح یاوران تولید توجه به کشاورزی دانش‌محور و محصول محور دارد به برخی از چالش‌های پیش روی تولید پسته در شهرستان دامغان اشاره کرد و گفت: برای رفع مشکلات موجود در بخش کشاورزی شهرستان محققین موظفند در عرصه‌های تولید حضور داشته و به‌صورت تیمی و هدفمند در راستای توسعه فعالیت‌های تحقیقی و ترویجی در مزارع گام بردارند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دامغان خاطرنشان کرد: طرح یاوران تولید با تشکیل تیم‌های پایش و نظارت متشکل از محققین و کارشناسان اجرایی چالش‌های عرصه تولید بررسی‌شده و بلافاصله راهکارهای رفع مشکل ارائه می‌شود تا منجر به حصول نتیجه مطلوب شود و مسیر انتقال دانش بهره‌برداران و مزرعه تسهیل شود.
دبیر طرح یاوران تولید شهرستان دامغان نیز در نخستین جلسه کارگروه یاوران تولید اظهار داشت: طرح یاوران تولید نسخه پیشرفته طرح نظام نوین ترویج است و در روند اجرای این طرح قرار است 50 درصد ظرفیت مراکز تحقیقاتی وابسته و پیوسته برای برنامه‌های کوتاه‌مدت در حوزه کشاورزی استفاده شود تا برای کشاورزان قابل بهره‌برداری باشد.
حیدری‌هایی افزود: امسال بایستی همراهی و حمایت بخش تحقیقات با مدیریت ترویج بیش‌ازپیش باشد تا به رفع مشکلات تولید و تولیدکننده بپردازند.
تاریخ:
1399/05/12
تعداد بازدید:
290
منبع:
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal