سرخط خبرها:
آزمون عملی آتش نشانان در مجموعه ورزشی تختی
رقابت داوطلبان آزمون عملی در مجموعه ورزشی تختی
رقابت داوطلبان آزمون عملی در مجموعه ورزشی تختی

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان گفت:

🔴 بر اساس مجوز ابلاغی در تاریخ 25 فروردین ماه سال 1397 سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تعداد 50 سهمیه استخدام پیمانی برای مشاغل عملیاتی آتش نشانی به استان سمنان تخصیص داده شد.

🔸راضیه شهاب افزود: بر این اساس سه رشته شغلی( راننده وسائط سنگین، کاردان آتش نشان و آتش نشان با مدارک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس برای استان سمنان در نظر گرفته شد.

🔸وی اظهار کرد: شروع ثبت نام از تاریخ 10 تیرماه سال 98 بوده است و مرحله اول آزمون در 18 مرداد ماه سال گذشته در دو حوزه سمنان و شاهرود برگزار گردید.

🔸شهاب مجموع ثبت نام کنندگان در استان را یک هزار و 272 نفر عنوان کرد و افزود: تعداد یکصدو نوزده نفر به عنوان پذیرفته شده مرحله اول بودند که آزمون عملی در 13 آذرماه سال 98 برگزار شد و از این تعداد 34 نفر به مرحله بعدی راه یافتند.

🔸مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان افزود: آزمون عملی دیگری نیز امروز در تاریخ 9 تیرماه سال 99 بر اساس ظرفیت تکمیلی از سوی سازمان جهاد دانشگاهی کل کشور برگزار گردید که در این آزمون 26 نفر در آزمون عملی آتش نشانی شهرداری های استان سمنان برای پذیرش 16 نفر در مشاغل عملیاتی آتش نشانی به رقابت پرداختند.

تاریخ:
1399/04/10
تعداد بازدید:
148
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal