سرخط خبرها:
رئیس ستاد انتخابات استان سمنان:
در اولین روز؛ 9 کاندید در انتخابات مجلس استان سمنان ثبت‌نام کردند
رئیس ستاد انتخابات استان سمنان بابیان اینکه در نخستین روز 9 کاندید با مراجعه به فرمانداری‌ها در انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند، گفت: در بین ثبت نامی‌ها امروز یک زن نیز حضور داشت
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
 
حبیب‌الله خجسته پور شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران  ضمن بیان اینکه در اولین روز ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان از نگاه آمار 9 نفر ثبت‌نام کردند، ابراز داشت: از این تعداد هشت نفر مرد و یک نفر زن بود که این افراد به فرمانداری‌های استان مراجعه و متقاضی ثبت‌نام در این دوره از انتخابات مجلس شدند.

وی بابیان اینکه گرمسار با سه نفر بیشترین ثبت نامی امروز را به خود اختصاص داده است، افزود: در فرمانداری شهرهای سمنان، شاهرود و دامغان نیز هرکدام دو نفر برای ثبت‌نام در نخستین روز پیش‌قدم شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان بابیان اینکه افراد ثبت نامی می‌بایست دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر یا معادل آن‌ها باشند، ابراز داشت: بر اساس مدرک تحصیلی دو نفر از ثبت نامی‌ها دارای مدرک دکترا و مابقی کارشناسی ارشد داشتند.

خجسته پور بابیان اینکه جوان‌ترین متقاضی ثبت‌نام بین 30 تا 35 سال سن دارد، اضافه کرد: دو نفر در بازه سنی 36 تا 40 سال، یک نفر در بازه سنی 41 تا 45 سال، یک نفر در بازه سنی 46 تا 50 سال، دو نفر در بازه سنی 51 تا 55 سال و دو نفر نیز در بازه سنی 56 تا 60 سال بودند.

وی افزود: ثبت‌نام متقاضیان در انتخابات مجلس به مدت یک هفته تا شانزدهم آذرماه ادامه خواهد داشت و کاندیدها می‌توانند در ساعات هشت لغایت 18 هرروز به یکی از فرمانداری‌های حوزه انتخابیه در سطح استان سمنان مراجعه و ثبت‌نام کنند.

تاریخ:
1398/09/10
تعداد بازدید:
10106
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal