سرخط خبرها:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به عملکرد موفق این استان در پلاک گذاری ادوات کشاورزی، از تسهیل هرچه بیشتر در فرایند این طرح در استان سمنان خبر داد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان: فرایند پلاک گذاری ادوات کشاورزی در استان سمنان تسهیل می‌شود
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به عملکرد موفق این استان در پلاک گذاری ادوات کشاورزی، از تسهیل هرچه بیشتر در فرایند این طرح در استان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سید حسن میرعماد در نشستی با بهره‌برداران بخش کشاورزی استان سمنان که با حضور رئیس پلیس راهور این استان برگزار شد؛ ضمن قدردانی از همکاری بهره‌برداران بخش کشاورزی و نیز پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان با سازمان جهاد کشاورزی این استان در راستای پلاک گذاری ادوات کشاورزی در همه شهرستان‌های استان سمنان اظهار داشت: با تلاش‌های انجام‌شده امروز استان سمنان جزو سه استان برتر کشور در حوزه پلاک گذاری ادوات کشاورزی است.
وی با تأکید بر لزوم پلاک گذاری 100 درصدی ماشین‌آلات کشاورزی استان سمنان به‌منظور بهره‌مندی از سهمیه سوخت موردنیاز تصریح کرد: با توجه به اینکه سمنان استان پایلوت طرح پلاک گذاری ادوات کشاورزی در کشور بوده و تاکنون نیز در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است؛ باید با تسهیل فرایند پلاک گذاری ادوات کشاورزی، در مسیر تحقق 100 درصدی اهداف این طرح تلاش شود تا مشکلی برای تأمین سوخت این ماشین‌آلات ایجاد نشود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به اهمیت اجرای 100 درصدی این طرح تصریح کرد: درصورتی‌که به سبب عدم پلاک گذاری ادوات کشاورزی استان سمنان، در ارائه سوخت به این ماشین‌آلات خللی ایجاد شود؛ آنگاه شاهد مشکلاتی در بخش کشاورزی استان سمنان خواهیم بود و بنابراین باید زمینه را برای پلاک گذاری 100 درصدی این ادوات فراهم کنیم.
وی اضافه کرد: تا کنون بیش از2000 دستگاه تراکتور و کمباین شماره گذاری شده است و حدود600 پرونده بازدید و در مرحله شماره گذاری قرار دارند که امیدواریم با هماهنگی به عمل آمده با پلیس راهور این فرایند با سرعت انجام پذیرد.
تاریخ:
1398/09/09
تعداد بازدید:
2132
منبع:
اداره روابط عمومی جهاد کشاورزی استان سمنان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal