سرخط خبرها:
معاون ‌سیاسی استاندار سمنان:
به روز رسانی‌مدیریت، با حضور جوانان در عرصه تصمیم گیری محقق می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: به روز رسانی مدیریت کشور، با حضور جوانان در عرصه های مختلف تصمیم گیری، محقق خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
حبیب الله خجسته پور روز شنبه 24 فروردین 98 در جلسه شورای اداری شهرستان سمنان، گفت:استفاده از ظرفیت جوانان در عرصه های مدیریت، یکی از راهکارهای موثر برای موفقیت در حوزه بروز رسانی مدیریت است.
وی با بیان‌اینکه بیانیه ‌گام دوم انقلاب چراغی روشن برای ادامه مسیر و رسیدن به قله های موفقیت و افتخار است، افزود:تاکید بر استفاده از وجود نسل جوان در اداره کشور بخشی از توصیه های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم‌انقلاب است و ما نیز با توجه به تغییراتی که در سطح دنیا رخ داده است، باید به این باور برسیم که مدیریت خود را بروز کنیم.
خجسته پور تاکید کرد: اگر کشور و نظام در دهه های اول انقلاب توانست در برهه های حساس پیروز بیرون بیاید و استحکام و اقتدار خود را حفظ کند و به پیروزی های چشم‌ گیری نیز دست پیدا کند، به این علت بود که از مدیریت جوانان به صورت ویژه بهره برده شد.
وی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد رسمی از کشوری که عضو سازمان ملل متحد بوده و خود از قربانیان تروریسم است، توسط کشوری که خود حامی تروریسم دولتی است در لیست گروه های تروریستی قرار می گیرد که به لطف خداوند این خطای آنها، باعث افزایش شکوه، همبستگی و وحدت ملت ایران و مسئولین و همگرایی شد.
معاون استاندار سمنان ادامه داد:مدیریت در شهرستان مرکز استان، همواره سختی های خاص خود را دارد و به دلیل قرار داشتن در مجاورت ادارات کل و مجموعه استانداری باعث می شود تا ارباب رجوع و مراجعین به صورت مستقیم به ادارات کل و مجموعه استانداری مراجعه کند.
وی با نامطلوب خواندن این مهم مهم برای مدیریت شهرستان، خاطر نشان کرد: باید راهکاری اندیشیده شود تا در جهت استقلال شهرستان و تقویت قدرت تصمیم گیری و اجرا در شهرستان گام بردارید و از بروز این اتفاق تا حد ممکن پیشگیری کنید.
وی با اشاره به اینکه حجم زیادی از جلسات که در شهرستان برگزار‌ می شود باید همراه با خروجی مثبت و موثر با محوریت ارائه خدمت به مردم باشد، گفت: هر مدیر شهرستانی باید یک برنامه یکساله و چند ساله مدون، منظم و برنامه ریزی شده را در کمترین زمان ‌ممکن به فرمانداری ارائه کند.
خجسته پور گفت:اگر می خواهیم افزایش سرمایه اجتماعی و جلب اعتماد عمومی را بیش از پیش شاهد باشیم، باید به مطالبات برحق مردم به موقع و جامع پاسخ دهیم.
وی با اشاره به این‌مطلب که بعضا شاهدیم مردم در برابر فرمانداری و یا استانداری تجمع ‌می‌کنند، گفت:این‌ موضوع نشان دهنده ضعف در مجموعه مدیریتی ما است و این ‌مقوله باید شناسایی و برطرف شود تا شاهد اینگونه نارضایتی های عمومی‌نباشیم.
معاون سیاسی استاندار سمنان یکی از علت های افزایش اینگونه تجمعات را عدم توجه مدیران شهرستانی به‌مطالبات ‌مردم در حوزه استحفاظی خودشان دانست و گفت: برای دستیابی به جامعه ای سالم تر و شاداب تر، این نقص باید اصلاح و آسیب شناسی و مرتفع شود.
وی به آمارهای سال گذشته در حوزه نشاط اجتماعب اشاره کرد و گفت: در سال گذشته شاخص های استان در حوزه نشاط اجتماعی مطلوب نبود و باید با استفاده از برنامه‌های مناسب، ظرفیت های موجود، تقویت مبلمان شهری و افزایش جاذبه های بصری شهری، برای افزایش نشاط اجتماعی گام برداریم.
خجسته پور گفت: در قالب اجرای طرح مدیریت محله محور، به این باور عمومی باید برسیم که ‌محلات شهرهای استان به دور از رزومه سازی، مورد توجه قرار گیرد و با استفاده از ابزار مدرن در این ‌محله ها، خواسته های آنها را به مدیران شهرستانی و استانی منتقل کنیم.
معاون‌سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: از اعضای شورای تامین استان به دلیل افزایش شاخص های مطلوب و ارزنده در حوزه احساس امنیت در بین شهروندان و افزایش سطح امنیت و آرامش عمومی در استان تقدیر و تشکر می‌کنم.
تاریخ:
1398/01/24
تعداد بازدید:
326
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal