سرخط خبرها:
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان:
استان سمنان آمادگی لازم برای اجرای برنامه‌های ابلاغی دولت در ارتباط با سهام عدالت را دارد
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: استان سمنان آمادگی لازم را برای اجرای برنامه‌های احتمالی دولت در ارتباط با سهام عدالت و راه اندازی شرکت‌های سرمایه گذاری را دارد.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، حبیب‌الله خجسته‌پور روز یکشنبه در جلسه ای با موضوع سهام عدالت در سالن غدیر استانداری افزود: تاکنون برنامه هایی از سوی دولت در ارتباطات با آزادسازی سهام عدالت در سطح کشور انجام شد و اقدام های لازم در ادامه اجرای این طرح در استانها پس از ابلاغ دستورالعمل های لازم در گام اجرایی قرار می گیرد.
وی خاطر نشان کرد: تعیین تکلیف تعاونی هایی که در سال های گذشته در بخش های مختلف طرح سهام عدالت در استان فعالیت داشتند و بررسی صورت حساب مالی و تسویه دارائی های این تعاونی ها در دستور کار باشد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان تصریح کرد: این تعاونی ها به واسطه سهام اقشار مردم استان دارای اموالی هستند که این دارایی ها به نفع مردم تعیین تکلیف شود.
خجسته پور تصریح کرد: در استان سمنان آمادگی لازم برای اجرای طرح های اقتصادی دولت تدبیر و امید باهدف افزایش رفاه اقتصادی و آبادانی وجود دارد.
تاریخ:
1399/03/25
تعداد بازدید:
7276
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal