سرخط خبرها:
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان :
عقب افتادگی اقتصادی ناشی از شیوع کرونا ویروس در استان سمنان جبران شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: عقب افتادگی اقتصادی ناشی از شیوع کرونا ویروس در استان سمنان با تلاش دستگاه‌های اجرایی در کمترین زمان ممکن جبران شود
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، حبیب الله خجسته‌پور روز دوشنبه در نشست بررسی برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی استان سمنان برای جهش تولید و ایجاد اشتغال زودبازده در سالن کوثر استانداری افزود: دستگاه‌های اجرایی در کنار تلاش برای جبران عقب ماندگی‌های اقتصادی ناشی از شیوع کرونا ویروس، برای تحقق شعار سال و جهش تولید به صورت مستمر در تلاش باشند.
وی خاطر نشان کرد: دستگاه‌های اجرایی با تدوین برنامه‌های مشخص و عملیاتی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در بحث جهش تولید و رونق کسب و کار اقدام کنند و با تفکیک و رفع موانع تولید برای گره‌گشایی از مشکلات بخش تولید و صنعت در استان بکوشند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان تصریح کرد: استاندار سمنان در همایش استانداران سراسر کشور ، عضو کمیسیون اقتصادی خواهند بود و پیشنهاد دستگاه‌های اجرایی استان برای جهش تولید در قالب مشخص و عملیاتی در این همایش مطرح و تبادل نظر خواهد شد.
خجسته پور تصریح کرد: نگاه ویژه به بخش صنعت، کشاورزی، گردشگری، واحدهای صنفی و تولیدی استان برای تحقق شعار سال شود و با عزم ملی و اقدام جهادی می‌توان برای رونق و آبادانی روزافزون در کشور تلاش کرد.
وی خاطر نشان کرد: وزارت کشور 30 اولویت در حوزه اقتصادی را به استان‌های کشور برای تحقق شعار سال ابلاغ کرد که باید به صورت ویژه و مستمر برای تحقق این راهبردها اقدام شود.
تاریخ:
1399/02/15
تعداد بازدید:
7442
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal