سرخط خبرها:
معاون استاندار سمنان:
حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، از حوزه های مهم و تاثیرگزار استانداری است.
معاون استاندار سمنان گفت: حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری، از حوزه های مهم و تاثیرگزار است
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان؛ روز چهارشنبه دکتر فخری، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در اولین جلسه هماهنگی مدیران زیر مجموعه این حوزه گفت:حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، از حوزه های مهم و تاثیرگزار استانداری است و نیاز است تا برای پیشبرد همه جانبه و مطلوب امور، این حوزه همچنان قوی و پای کار به حرکت رو به جلو خود ادامه دهد.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با بیان اینکه به جهت رفع مسائل و مشکلات احتمالی و برای اینکه موارد و مسائل با تاخیر روبرو نشود، با عنایت به دستوراستاندار سمنان ، در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری به ارائه خدمت خواهیم پرداخت، افزود: بنده معتقدم این حوزه، دارای نیروهای کاردان و متخصصی است که روال امور تاکنون به صورت مطلوب در حال انجام بوده است.
فخری خاطر نشان کرد: انشالله این رویه و روند به صورت مطلوب همچون ‌گذشته ادامه خواهد داشت تا با تاخیری در پیشبرد امور این حوزه مواجه نشویم.
وی ادامه داد: حوزه توسعه مدیریت و منابع استانداری و زیر مجموعه های آن، حوزه حساسی است که تلاش خوب و مضاعفی نیاز دارد تا بتوان موارد و مباحث را با رویه مطلوب به پیش ببرد.
معاون استاندار سمنان تاکید کرد: با توجه به شیوع کرونا و موارد و مباحث مرتبط با این موضوع، برنامه ریزی خوب و دقیق برای تقویت بستر ویدئو کنفرانس و برگزاری بهتر و مطلوب تر جلسات در این قالب به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.
فخری، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در پایان اظهار داشت: مجموعه اقدامات و امورات انجام گرفته در این حوزه باید به گونه ای باشد که همواره رضایتمندی مجموعه کارکنان تحت مجموعه استانداری را به همراه داشته باشد.
تاریخ:
1399/01/27
تعداد بازدید:
6522
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal