سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
روند توزیع اینترنتی اقلام بهداشتی در استان سمنان مطلوب است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: روند توزیع اینترنتی اقلام بهداشتی در استان سمنان برای مقابله با کرونا ویروس با همکاری دستگاه‌های اجرایی شایسته مطلوب است
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری سمنان، حشمت‌الله عسگری روز چهارشنبه در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان و ستاد مقابله با کرونا ویروس در استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: توزیع متمرکز اقلام بهداشتی به گونه است که تولیدات داخل استان و کالاهای بهداشتی که به دست دانشگاه‌های علوم پزشکی استان می‌رسید به صورت اینترنتی در اختیار مردم قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: در کنار توزیع اینترنتی، سامانه پیامکی و تلفنی برای توزیع متمرکز اقلام بهداشتی در استان در نظر گرفته شده است که با تلاش تمامی دستگاه‌های اجرایی روند اجرای این طرح به خوبی انجام می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: 20 درصد از تولیدات استان سمنان باید در خود استان مصرف شود و واحدهای تولیدی باید به این رویکرد قانونی و اجرایی برای تامین اقلام بهداشتی توجه کنند.
عسگری گفت: تمام توان برای تامین زیرساخت برای توزیع اینترنتی اقلام بهداشتی در استان سمنان به کار گرفته شده است و این طرح رویکردی مثبت برای مقابله با کرونا ویروس در استان است.
تاریخ:
1398/12/28
تعداد بازدید:
9397
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal