سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
توزیع اینترنتی بسته‌های بهداشتی در استان سمنان دردست اقدام است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: فرایند ساماندهی و توزیع بسته‌های بهداشتی مانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده به صورت اینترنتی با پیشرفت کار مطلوب در استان سمنان دردست اقدام است.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، حشمت الله عسگری روز شنبه در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری و ستاد مبارزه با کرونا در استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: فرایند تحویل بسته های بهداشتی به صورت اینترنتی به نقطه خوبی رسیده است و اجرای این طرح در روزهای آینده در استان نهایی می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: مراحل سخت‌افزاری و نرم افزاری این طرح به اتمام رسیده و بحث تراکنش مالی در اجرای این طرح در حال پیگیری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: با حضور واحدهای تولیدی کوچک برای تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده پیش‌بینی می شود در تامین اقلام بهداشتی برای اجرای این طرح در استان سمنان مشکلی وجود نداشته باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان ادامه داد: هر خانوار با یک کدپستی هفته یکبار مجاز به نام نویسی خواهد و بسته اینترنتی براساس همکاری پست استان 48 ساعت بعد در اختیار متقاضی قرار می گیرد.
عسگری خاطر نشان کرد: در کنار توزیع خرد، بحث تامین اقلام پزشکی برای بانک ها و نانوایی ها و دیگر واحدهای صنفی در قالب دیگر توزیع می شود.
عسگری ادامه داد: مواد ضدعفونی‌کننده در روزهای گذشته به سرعت به دست نانوایی‌ها نرسیده است و نباید فاصله بین تولید و مصرف در صنف های حساس استان وجود داشته باشد.
عسگری اضافه کرد: تامین الکل واحدهای تولیدی رویان دارو و کندر انجام شد و مشکل کمبود الکل به صورت موقتی در استان حل شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: شناسنامه‌دارشدن و شفاف‌سازی نحوه توزیع الکل در سطح ملی باید مشخص شود و در استان تولیدکنندگانی برای تولید موادضدعفونی کننده می‌خواهند تولید داشته باشند که بااعطای نشان پرونده استاندارد موقت می توان برای تولید کالا اقدام کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: دادستان محترم سمنان در این نشست ها حضور داشته باشند چراکه از نزدیک از روند اجرای اقدام‌های مطلع خواهند شد.
تاریخ:
1398/12/24
تعداد بازدید:
6501
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal