سرخط خبرها:
افزایش مشارکت مردمی با ایجاد فضای آرام و بدور از تنش، تخریب سید عباس دانایی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه
افزایش مشارکت مردمی با ایجاد فضای آرام و بدور از تنش، تخریب
حدود 2 هزار نفر از عوامل اجرایی در اجرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مرکز شهرستان فعالیت خواهند داشت.
سید عباس دانایی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه در برنامه رادیویی صدا و سیما مرکز سمنان:
حدود 2 هزار نفر از عوامل اجرایی اعم از اعضای شعب اخذ رأی، نماینده فرماندار، نمایندگان هیئت‌های نظارت و بازرسی و سایر عوامل ستادی در اجرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مرکز شهرستان فعالیت خواهند داشت.
سید عباس دانایی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمادگی کامل مرکز استان جهت برگزاری انتخاباتی با شکوه ، بر لزوم رعایت و اجرای کامل قانون در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و افزود حضور پرشور مردم در تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور مهم و حائز اهمیت است.
دانایی با بیان اینکه یکی از عوامل افزایش مشارکت مردمی، ایجاد فضای آرام و بدور از تنش، تخریب است افزود همه باید تلاش کنیم تا شرایطی ایجاد شود که مردم با احساس امنیت و اطمینان خاطر در پای صندوق‌های اخذ رأی حضور یابند
تاریخ:
1398/11/24
تعداد بازدید:
1447
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal