سرخط خبرها:
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
رشد 36 درصدی جمع درآمد زکات مرکز استان در سال جاری به نسبت سال گذشته
جلسه ی شورای زکات شهرستان سمنان با حضور ، سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان و اعضای شورا در فرمانداری سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان جلسه ی شورای زکات شهرستان سمنان با حضور ، سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان و اعضای شورا در فرمانداری سمنان برگزار شد.
دانائی فرماندار سمنان در این جلسه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر با اشاره به اقدامات مطلوب دستگاههای متولی در بخش زکات گفت مرکز استان در دهه ماهه نخست سال جاری به نسبت سال گذشته 36 درصد رشد در این بخش داشته است .
وی جمع درآمد زکات شهرستان سمنان در سال جاری را بیش از 18 میلیارد ریال عنوان و افزود این رقم در سال گذشته 13 میلیارد بوده است که نشان دهنده رشد خوبی در این بخش می باشد.
دانایی با تاکید بر استفاده مطلوب از ظرفیتهای موجود شهرستان در بخش های کشاورزی و... افزود روحانیون با تبیین آثار و نتایج این موضوع در جامعه در توسعه فرهنگ زکات نقش بسزایی دارند.
وی در ادامه گفت فریضه زکات واجب شرعی است و در این خصوص باید به گونه ای فرهنگسازی شود که مردم با این وظیفه و تکلیف شرعی بیشتر آشنا شوند.
فرماندار مرکز استان تبیین یک کار ویژه در بخش های مختلف با هدف توسعه و آبادانی شهرستان سمنان جهت هزینه کرد درآمد زکات را از نکات حائز اهمیت عنوان و افزود تعریف یک پروژه مطلوب عمرانی و آبادانی برای جامعه هدف می توانند برکاتی برای مجموعه و افراد داشته باشد.
الویت بندی هزینه کرد درآمد زکات/ترسیم نقشه راه شهرستان در سال 99/شناسایی ظرفیتهای شهرستان/اعزام مبلغان به روستاها و بخش مرکزی/برگزاری دوره های آموزشی و...از مصوبات این جلسه بود.
تاریخ:
1398/11/16
تعداد بازدید:
800
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal