سرخط خبرها:
بررسی مشکلات سه واحد تولیدی بخش صنعت و کشاورزی
جلسه بررسی مشکلات سه واحد تولیدی بخش صنعت و کشاورزی به ریاست سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان سمنان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان جلسه بررسی مشکلات سه واحد تولیدی بخش صنعت و کشاورزی به ریاست سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان سمنان در محل فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه که با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی متولی استان و شهرستان بر گزار شد سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان برگزاری جلسه را در راستای احیای واحدهای تولیدی راکد شهرستان عنوان و با تاکید بر ضرورت احصاء و شناسایی دقیق مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مشکل دار در سمنان ، افزود: شناسایی دقیق مشکلات و ارائه راه حل های کارشناسی برای فعال نمودن واحدهای تولیدی و صنعتی راکد به همراه تعامل مطلوب موجود فی مابین دستگاههای اجرایی مرکز استان می‌توانیم از این وضعیت سخت کنونی در عرصه اقتصاد با موفقیت و سربلندی تمام عبور کنیم.
فرماندار مرکز استان با بیان اینکه باید موانع تولید در هر یک از بخشها مورد بررسی قرار گیرد و با توجه به بحث اشتغالزایی و تحقق شعار سال بر حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام کنیم بیان داشت دولت و همه مدیران اجرایی برای تقویت بخش تولید و صنعت تمام توان و امکانات خود را بسیج کرده اند و امروز همه مدیران دستگاه های اجرایی مرکز استان برای کمک و پشتیبانی از بخش تولید و اشتغال پای کار هستند.
در این جلسه مشکلات سه واحد صنعتی مرکز استان بررسی شد تسهیلات بانکی، معوقات بانکی، تامین نقدینگی از جمله مشکلات واحدهای صنعتی بود با حضور فرماندار مرکز استان پیگیری این مشکلات از سوی دستگاههای متولی در دستور کار قرار گرفت.
تاریخ:
1398/10/29
تعداد بازدید:
760
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal