سرخط خبرها:
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
نشست کانون انجمن صنفی کارفرمایی با سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان
تخفیف 30 درصدی بلیط هواپیما برای پروازهای روزهای جمعه با مشارکت آزانس های مسافرتی
نشست کانون انجمن صنفی کارفرمایی مرکز استان با محوریت حمایت از استمرار پروازهای فرودگاه سمنان با حضور سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان برگزار شد.
دراین جلسه سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و یاد و خاطره شهدای مدافعین حرم سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی بیان داشت بیش از 4 دهه مجاهدت مردانه شهید سلیمانی در راه پاسداری از خاک ایران و سرافرازی اسلام و سال‌ها آروزی او برای شهادت در راه خدا، ایشان را سرانجام در کنار دیگر برادران شهیدش قرار داد.
وی نشست هم اندیشی با مدیران در بخش های مختلف در جهت حمایت از استمرا ر پروازهای فرودگاه مرکز استان را از برنامه های شهرستان عنوان و افزود فرودگاه به عنوان یکی از عوامل توسعه و پیشرفت از جمله مواردی است که در دستور کار مدیران شهرستان قرار دارد.
دانایی با بیان اینکه تا کنون بیش از 40 میلیارد تومان برای تامین زیر ساختهای مورد نیاز فرودگاه مرکز استان هزینه شده است بر لزوم حمایت همه اقشار مختلف جامعه تاکید نمود.
وی بیان داشت تاکنون بیش از 37 پرواز از فرودگاه سمنان به مشهد مقدس و بالعکس انجام شده است افزود استمرار پروازهای فرودگاه همکاری مسئولین و مردم در بخش های مختلف را می طلبد.
دانایی با بیان اینکه برای پروازهای فرودگاه سمنان روزهای سه شنبه و جمعه در نظر گرفته شده است از تخفیف 30 درصدی بلیط برای پروازهای روزهای جمعه با مشارکت آزانس های مسافرتی خبر داد..
وی با اشاره به فعالیت و اسکان تعداد زیادی از خانوار سمنانی در عسلویه از پیگیری برای برقراری پرواز از فرودگاه این شهر به مقصد عسلویه خبر داد.
دانایی از رتبه 38 فرودگاه سمنان در بین 54 فرودگاه فعال در کشور خبر داد.
تاریخ:
1398/10/19
تعداد بازدید:
786
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal