سرخط خبرها:
طی پیامی تاکید شد؛
امنیت ایران اسلامی مرهون شهدا است/ شهید همتی افتخار استان سمنان
استاندار سمنان در پیامی ضمن گرامی‌داشت روز نیروی دریایی از شهید همتی فرمانده ناوچه قهرمان پیکان به عنوان یادآور رشادت و ایثارگری در راه وطن و نماد افتخار و اقتدار کشور نام برد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
علیرضا آشناگر همزمان با روز نیروی دریایی و سال‌روز شهادت دریادار همتی، فرمانده ناوچه پیکان از شهدای شاخص استان، پیامی صادر کرد و در آن نوشت: روز ملی نیروی دریایی در واقع روز قدردانی از تلاش شبانه روزی دریادلان و یادآور زحمات بی شائبه آنانی است که در راه حفظ خاک وطن از هیچ چیز حتی جان خود دریغ نکردند.

آشناگر در ادامه این پیام از شهید همتی به عنوان قهرمان ایران اسلامی یاد کرد و نوشت: قهرمانان ناوچه پیکان به فرماندهی شهید امیر دریادار همتی با مقاومت مثال‌زدنی گوشه‌هایی از رشادت، ایمان و اتکای به خدا را در مقابله با دشمنِ تا بُن دندان مسلح نشان دادند و نام خود را برای همیشه در تاریخ و قلب و جان ملت ایران جاودانه ساختند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: امنیت و اقتدار ملی در جامعه اسلامی ما مرهون رشادت‌ها، جان‌فشانی نخبگانی چون شهید امیردریادار همتی است که با وجود همه سختی‌ها و مهیا بودن شرایط برای خروج از کشور، پای آرمان‌های انقلاب تا آخرین نفس ایستادند و برگ زرینی در تاریخ کشور ثبت کردند.

در ادامه این پیام آمده است: استان سمنان هر سال در هفتم آذر ماه به خود می‌بالد که زادگاه جوانی غیور، برومند، شجاع و سخت‌کوش به نام شهید امیر دریادار همتی است، شیرمردی به پاس خدمات مخلصانه و تلاش مجاهدانه‌اش روز ملی نیروی دریایی به نام او ثبت شده و برای همیشه در ذهن ملت ماندگار است.
تاریخ:
1398/09/07
تعداد بازدید:
7489
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal