سرخط خبرها:
‌ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
توسعه مشاغل زیست‌سازگار و کم آب‌بَر راهبرد استان سمنان است
معاون ‌هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه توسعه مشاغل زیست‌سازگار و کم آب‌بَر راهبرد استان است، گفت: کارآفرینان در این زمینه می‌توانند همراهان خوبی باشند
به گزازش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
 
 حشمت‌الله عسگری  چهارشنبه در مراسم تجلیل از کارآفرینان نمونه استان سمنان به میزبانی دانشگاه آزاد سمنان، ضمن بیان اینکه توسعه مشاغل زیست سازگار و کم آب‌بَر راهبرد استان است، تأکید کرد: در این راه سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و جوامع علمی می‌توانند کمک‌یار خوبی باشند.

وی بابیان اینکه کشور به دانشگاه‌های کارآفرین نیاز دارد، تأکید کرد: سوادی که منجر به کارآفرینی و خلق ثروت نشود تنها اتلاف وقت است لذا این امر اهمیت حرکت دانشگاه‌ها به سمت کارآفرینی را می‌رساند.

معاون ‌هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه حرکت به سمت پیوند دانشگاه و صنعت و همچنین دانشگاه‌های کارآفرین بر اساس توسعه استان یک ضرورت است، گفت: خوشبختانه در این راستا گام‌های خوبی در سطح استان برداشته‌شده است.

عسگری با تأکید بر اینکه دانشگاه‌ها باید نگاهی مبتنی با کارآفرینی داشته باشند، بیان کرد: کارآفرین یکی از اولویت‌هایی است که با همراهی دانشگاه‌ها می‌توان به آن دست‌یافت.

وی در دیگر بخش سخنان خود بابیان اینکه یکی از وظایف کارآفرینان، آگاهی بخشی است، گفت: این افراد باید به عموم‌ جامعه و مردم راه‌های کسب درآمد و خلق ثروت حتی با سرمایه‌های خرد و ناچیز را نشان دهند ما معتقد هستیم که می‌بایست به‌خوبی از ظرفیت کارآفرینان بهره‌گیری کنیم.

معاون استاندار سمنان بابیان اینکه امروز کشور به اشتغال‌زایی و کارآفرینی بیش از هرزمانی نیازمند است، تأکید کرد: هر آنچه بخشی از مشکلات امروز مردم را در کشور کاهش دهد، به‌نوعی کارآفرینی است.

تاریخ:
1398/08/29
تعداد بازدید:
2977
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal