سرخط خبرها:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:
از ظرفیت احزاب فارغ از جریانات سیاسی در انتخابات به‌کارگیری می‌شود
معاون سیاسی استاندار سمنان بابیان اینکه نمایندگان خانه احزاب استان در جریان انتخابات قرار خواهند گرفت، گفت: این ظرفیت فارغ از جریانات سیاسی در انتخابات به‌کارگیری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
معاون سیاسی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه در جلسه اخیر معاون وزیر کشور با دبیران احزاب فراکسیون‌های اصولگرا، اصلاح‌طلب، مستقلین و معتدلین، این افراد نقطه نظرات خود را مطرح کردند، ابراز داشت: با توجه به اینکه انتخابات خانه احزاب برگزار و هیئت‌رئیسه آن مشخص شدند ، لذا در انتخابات نمایندگان مجلس می‌کوشیم تا از ظرفیت همه احزاب فارغ از جریانات سیاسی بهره‌مند شویم.

وی افزود: برای فعال شدن احزاب و گروه‌های سیاسی با توجه به اینکه مهم‌ترین فعالیت آن‌ها در انتخابات است لذا در زمان برگزاری انتخابات می‌کوشیم نمایندگان خانه احزاب را در جریان اقدامات انتخابات قرار دهیم که خیالشان از بابت سلامت انتخابات راحت باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه 652 شعبه اخذ رأی ویژه استان سمنان به هیئت اجرایی پیشنهادشده است، ابراز داشت: به دنبال افزایش این تعداد شعبه اخذ رأی نیستیم زیرا روی این عدد کار کارشناسی صورت گرفته است ولی تصمیم نهایی را هیئت‌های اجرایی در شهرستان‌ها خواهند گرفت و هر تصمیمی که هیئت‌های اجرایی نمایندگان معتمدین مردم بگیرند همان را عمل می‌کنیم.

خجسته پور ضمن بیان اینکه در دهمین دوره انتخابات مجلس 109 کاندیدا در استان سمنان ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: با توجه به اعلام آمادگی افراد مختلف در جریانات سیاسی این پیش‌بینی وجود دارد که تعداد از این رقم فراتر رود و ثبت‌نام افراد بیشتری را شاهد باشیم.

وی افزود: بنا به گزارش‌های ارائه‌شده و بررسی روند انتخابات طی ادوار گذشته به‌جرئت می‌توان گفت زیرساخت‌های انتخابات در استان سمنان کاملاً آماده است و این آمادگی نیز در استانداری وجود دارد که از فرایندهای الکترونیک نیز در این مهم هم بهره گرفته شود.
تاریخ:
1398/07/30
تعداد بازدید:
4642
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal