سرخط خبرها:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان:
محتوای فرهنگ ایثار و شهادت متناسب با نیاز جامعه تولید شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه محتوای فرهنگ ایثار و شهادت باید متناسب با نیاز جامعه تولید شود، گفت: این کار نیازمند کار تخصصی و دقیق است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

حبیب‌الله خجسته پور بعدازظهر یک‌شنبه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه ظرفیت فضای مجازی به‌خودی‌خود قابل ارزش‌گذاری نیست و آنچه سبب ارزش‌گذاری می‌شود محتوای اطلاعات است، ابراز داشت: میزان تأثیرگذاری محتوا ارائه‌شده فضای مجازی در خصوص فرهنگ ایثار و شهادت در اعتلا و یا انحطاط مخاطبان باید موردتوجه قرار گیرد.

وی بابیان اینکه مخاطبان جامعه در بحث ارائه محتوای فرهنگ ایثار و شهادت دودسته هستند، افزود: مخاطبانی آن دوران را درک کرده و مخاطبانی نیز آن لحظات و دوران جنگ تحمیلی را درک نکرده‌اند لذا باید خواست مخاطبان احصا و محتوا متناسب با نیاز آن‌ها تولید شود.

‌معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه بحث شهید و شهادت از موضوعات مهمی که در قرآن نیز به آن تأکید شده و جایگاه شهدا در پیشگاه خداوند والا است، ابراز داشت: تفکیک مخاطبان در تهیه و تولید محتوا و ارائه آن متناسب با نوع نیاز حائز اهمیت است و نیازمند به کار تخصصی و دقیق است.

خجسته پور ضمن بیان اینکه در هر دستگاه اجرایی یک کارگروه تخصصی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در راستای کمک به شورا باید تشکیل شود، تصریح کرد: شهرداری‌ها با همکاری و هماهنگی با بنیاد شهید و امور ایثارگران در بحث تبلیغات محیطی، نسبت به استفاده از تمثال شهدا و جملات منتخب وصایای شهدا و غیره در فضای درون‌شهری باید اقدام کند.

وی افزود: با توجه به اینکه استان سمنان در مسیر تردد زائران حرم مطهر امام رضا (ع) قرار دارد لازم است اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان نسبت به در اختیار قرار دادن بیلبوردهای برون‌شهری در ورودی و خروجی شهرستان‌ها به‌صورت ماهیانه و یا فصلی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی سرداران شهید استان و نقش آن‌ها در دوران دفاع مقدس اقدام کند.
تاریخ:
1398/07/14
تعداد بازدید:
2040
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal