سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان
16 روستای دامغان گازرسانی می‌شود
معاون امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به اینکه گازرسانی به 16 روستای دامغان در دستور کار است، گفت: زیرساخت‌های لازم برای توسعه روستاها باید فراهم شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان

منوچهر فخری در آیین بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به روستای مهماندویه از توابع بخش مرکزی دامغان به میزبانی حسینیه اعظم این روستا ضمن بیان اینکه در حال حاضر 16 روستای دامغان فاقد گاز است که گازرسانی به آن‌ها در دستور کار قرار دارد، ابراز داشت: از این تعداد پنج روستا در  بخش مرکزی است که تاکنون مجوز گازرسانی به روستاهای اگره، سیاه پره و سرخده در شمال شهرستان دامغان از سوی وزیر نفت اخذ و طی ماه گذشته عملیات اجرایی آن با حضور استاندار سمنان آغاز شد.
وی ضمن بیان اینکه برای گازرسانی به روستاهای طزره و مهماندویه پنج میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی هزینه شده است، افزود: با اجرای این طرح 370 خانوار از نعمت گاز برخوردار و بهره‌مند شدند.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای طزره و مهماندویه در طی 270 روز و در تیرماه سال گذشته آغازشده است، ابراز داشت: کار پروژه گازرسانی به این دو روستاها شهریورماه امسال به اتمام رسید تا مردم این روستاها از نعمت گاز برخوردار شوند.

فخری ضمن بیان اینکه دامغان 120 روستا دارد، افزود: باید تمامی زیرساخت‌های لازم برای رشد و توسعه در روستاها فراهم تا روستاییان نیز همانند شهرها از امکانات لازم برخوردار و بهره‌مند شوند.

وی افزود: طول شبکه عملیات گازرسانی به روستای مهماندویه در شمال شرقی دامغان 11 کیلومتر بوده و 90 خانوار از مردم این روستاها از نعمت گاز برخوردار شدند.

بروستای مهماندویه در 50 کیلومتری شمال شرقی دامغان واقع و 84 خانوار و با 313 نفر جمعیت دارد.

تاریخ:
1398/06/21
تعداد بازدید:
4467
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal