سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
800 واحد صنعتی استان سمنان از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شدند
معاون امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه در تلاش برای جذب 100 درصد سهمیه استان در ستاد رفع موانع تولید هستیم، گفت: 800 واحد صنعتی از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شدند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
 
حشمت‌الله عسگری صبح چهارشنبه در یک‌صد و شصت و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در محل استانداری در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه تسهیلات قابل پرداخت این ستاد مصوب سال 97 تا پایان مرداد ماه امسال اعتبار دارند، ابراز داشت: از میزان سه هزار و 100 میلیارد تومان اعتبار، نزدیک به 882 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی پرداخت‌شده است.

وی ضمن بیان اینکه در نشست امروز پرداخت 182 میلیارد تومان تسهیلات مصوب شد، افزود: تقریباً تاکنون با بهره‌گیری از این خدمات و پرداخت تسهیلات 800 واحد صنعتی استان سمنان توانستند از تسهیلات رونق تولید استفاده کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه در تلاش برای جذب 20 درصد باقی‌مانده تا پایان موعد مقرر هستیم، ابراز داشت: البته بیش از دو برابر سهمیه که بالغ‌بر دو هزار میلیارد تومان است در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مصوب شده است.

عسگری در ادامه تصریح کرد: تمام تلاش‌ها برای جذب 100 درصد سهمیه در این موعد باقی‌مانده یعنی تا پایان مرداد ماه امسال در حال انجام است که در کنار این موضوع منابع تبصره 18 نیز وجود دارد که در بخش کشاورزی و صنعت به‌موازات با دو دبیرخانه در حال پرداخت است.

وی افزود: درمجموع 80.2 درصد کل سهمیه یعنی یک هزار و 100 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت‌شده است که همکاری دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در ارائه این تسهیلات از نکاتی است که پیرامون ستاد رونق تولید باید مدنظر قرار گیرد.

تاریخ:
1398/04/19
تعداد بازدید:
2722
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal